Valentýn

I kdybyste se hodně snažili, Valentýna prostě ignorovat nemůžete. Nemusíte ho slavit ani uznávat, a přeci se na vás ze všech stran valí červená srdce, romantická vyznání lásky a hromady bonboniér a čokolád. Obchodní centra se předhánějí, abyste dárek partnerovi koupili právě u nich. Květinářství, čokoládovny, a především klenotnictví tak mají žně.

Osobně Valentýna moc nepodporuji. Samozřejmě že jako každá žena ráda dostávám květiny nebo čokoládu, ale myslím si, že tento svátek opravdu vznikl primárně pro podporu tržeb v období „sucha“ mezi Vánocemi a letní sezonou. Jak tedy najít kompromis mezi zbytečným utrácením (a povězme si upřímně, někdy je dost těžké odolat) a tím, jak partnerovi dokázat, že jsme na něj nezapomněli, jen statečně odoláváme vychytralým marketingovým strategiím?

Nemusíte utrácet tisíce za šperky, mnohdy stačí originální nápad. Přináším pár tipů, jak strávit letošního Valentýna originálně:

  • Darujte své polovičce nějaký zážitek, zamyslete se nad tím, co ráda dělá, co ji baví. Někdo si rád vyzkouší jízdu Ferrari, jiný zase ocení potápěčský kurz nebo školu vaření.
  • Zajímavé dárky v podobě zážitků se dají snadno a často i docela levně sehnat na různých slevových portálech. Večeře na hradní slavnosti nebo ve středověké krčmě určitě překvapí.
  • Místo ohraného kina zkuste tentokráte zajít na výstavu nebo vernisáž. Nebo ještě něco jiného – schválně, kdy jste byli naposledy třeba v planetáriu? Na světě je jen málo věcí, které jsou romantičtější než sledování noční oblohy.
  • Máte-li raději peprnější zábavu, nic vám nebrání v návštěvě sex muzeí nebo erotických večírků. Také mnohé sexshopy pořádají při příležitosti oslav Valentýna speciální program.
  • Nechejte své partnerce na ledničce nebo v peněžence vzkaz, že si ji v daný čas vyzvednete. Nezapomeňte připsat, co si má vzít s sebou, a hlavně, co na sebe. Pak už záleží jen na vás, jestli se půjdete projít do zoo, na wellness, nebo ji vezmete na nákupy.

Ať už máte připravený program pro své milované měsíce dopředu, nebo teprve teď v diáři listujete, na který den Valentýn vlastně připadá, nejdůležitější je jen jedno… hlavně nezapomeňte!

Ona totiž často stačí ranní káva, vzkaz na polštáři nebo připravená svačina do práce se vzkazem, že vám na tom druhém záleží.сигналы на бинарные опционыдиски для автокупить чехол для спиннинга

Sdílet

facebook twitter google+ linkedin email