Vícerčata, klokaní rodiče a bubeníci se sejdou v Parku Mirakulum k pokoření nových rekordů

2 min. čtení
shutterstock_262729016

Na první pohled možná netradiční setkání se uskuteční již tuto sobotu 20. srpna v Milovicích. Sjedou se sem z celého Česka dvojčata, trojčata i čtyřčata a společně s milovickými paterčaty se pokusí překonat početní rekord z předchozích dvou ročníků akce. Pozvánka platí i pro klokaní rodiče, tedy ty, kdo nosí svoje děti na těle, a také pro amatérské bubeníky. Sobotní den však nebude jen o posouvání hranic možného, ale hlavně o zábavě a trávení volného času s rodinou.

„V prvním roce se zúčastnilo 266 vícerčat, loni jich bylo již 310 a letos bychom rádi překonali hranici čtyř stovek. Bubeníků jsme v loňském roce s komisaři z Agentury Dobrý den napočítali dokonce k šesti stům! Však také jejich bubnování slyšeli až v sousedních Benátkách nad Jizerou. Jestli nás letos neuslyší až v Praze, tak se budu moc divit,“ prohlašuje s úsměvem majitel a ředitel Parku Mirakulum Jiří Antoš.

Děti zavítají do Lesního města

Kdo se nepřidá ke sčítání, může se vyřádit v Lesním městě na dvanácti dřevěných věžích, projít si tři sta metrů podzemních chodeb, vyzkoušet si obří výkyvný kolotoč, mamutí přírodní tubingovou dráhu, trampolínky a další atrakce. Lesní město v sobotu odpoledne slavnostně otevře hejtman Středočeského kraje Miloš Petera.

LesniMesto3

Brány Mirakula se otevřou 20. srpna v 10 hodin. Program kromě rekordů nabídne také hudební vystoupení Heidi Janků. Od 15 hodin se pak rozburácí stovky bubnů, blowhackerů a djembe pod vedením bubeníka Tokhiho a jeho Groove Army, aby pokořily loňský rekord. Pokud jste zvědaví, zajeďte se do Milovic podívat. Na překonání bubenického rekordu se není třeba předem registrovat. Přímo na místě se ho mohou zúčastnit všichni návštěvníci.

Účastníci rekordů i doprovod si budou moci užít všechny atrakce parku zdarma a registrovaní rekordmani navíc obdrží malou pozornost. Další informace a aktuální program jsou k dispozici na www.mirakulum.cz nebo na Facebooku.

Park Mirakulum láká nejen na rekordy. Jestliže si chcete užít s rodinou „jinačí“ zábavu, projeďte se v historické parní lokomotivě, která propojuje Mirakulum s milovickým Tankodromem. V letošní sezóně se park rozrostl o nové lanové centrum, obří trampolínu nebo zvířata v minizoo. Zkrátka pro každého něco.

Sdílet

facebook twitter google+ linkedin email