V zimě si často člověk říká, že by se nejraději zabalil a odcestoval kamkoli do teplých krajin. Jenže takový zájezd přijde pořádně draho, nemluvě o dálce, kterou je nutné překonat, a času, který podobná cesta zabere. Pokud byste si chtěli do tepla jen tak odskočit, aniž by byl narušen váš běžný program, máte možnost, o které možná nevíte!

Již 11 let pro ty z nás, kterým zima není po chuti, funguje v Braniborsku zábavní areál Tropical Islands, který simuluje pobyt na exotickém ostrově. Obzvláště v zimních měsících se těší vysoké oblibě mezi turisty z široka daleka.

Na skok do pralesa

Cesta do tohoto ráje vám zabere zhruba 3 hodiny, hala se zábavním parkem se totiž nachází zhruba 60 kilometrů jižně od Berlína. Zvládnout se to tudíž dá i jako nárazová akce o víkendu, a to kterémkoli, protože areál je otevřen 365 dní v roce. Vypravit se tam můžete nejen na otočku, ale i na delší pobyt – je zde totiž zajištěno ubytování buď na lehátkách přímo na umělé pláži, nebo v bungalovech.

Jako v ráji

V obrovské hale na vás čeká dokonalá iluze divočiny. „Moře“ má exotických 28 ˚C, takže vám zima určitě nebude. Naleznete zde umělý deštný prales s bezpočtem rostlin, které jsou dovezené ze skutečných tropických krajů. Relaxovat můžete v romantické laguně nebo zajděte na koktejl do plážového baru v exotické vesničce. Atmosféru dotváří falešná obloha na stěnách haly, která celá trochu působí jako filmový ateliér.

O zábavu postaráno

Pokud si chcete nejen užít exotiku, ale také se bavit, můžete využít některou z mnoha vodních atrakcí. Zajímavostí je nejvyšší tobogán v Německu, který měří 25 metrů a údajně se na něm lze řítit až 70kilometrovou rychlostí. Zaplatit si můžete i let horkovzdušným balonem s vyhlídkou na celý areál. A na své si přijdou také děti, pro které je vyhrazena celá jedna herní sekce parku. Mohou zde šplhat na lezeckou stěnu nebo se třeba projíždět na lodičkách.

Dárková exotika

V zimních měsících je toto letovisko svou cenovou i dopravní dostupností ideální tip na výlet. A kromě toho různé cestovní agentury nabízí dárkové certifikáty na zájezdy do parku. Co myslíte, není to zajímavá inspirace na vánoční dárek? Vždyť kdo by nechtěl pod stromečkem najít trochu sluníčka, i když jen umělého?optionbit com официальный сайткупить насос многоступенчатыйкак подобрать румяна под цвет кожи фото

Sdílet

facebook twitter google+ linkedin email