Erotika na plese? Proč ne!

2 min. čtení
erotické plesy

Jestli vám plesová zábava připadá už zastaralá, klasická předtančení nudná a půlnoční tombola ohraná, čtěte dál. Představím vám totiž současný trend v pořádání plesů. A slibuju, že nudit se určitě nebudete. Řeč totiž bude o erotických plesech.

Ano, čtete správně, a ne, nejedná se o swingers párty ani nic podobného. (I když je fakt, že loni si jedna moje kamarádka špatně přečetla pozvánku a opravdu dorazila ve velmi úsporném kostýmu zdravotní sestřičky :-) )

Erotické plesy nejsou žádnou novinkou, v mnoha větších městech se pořádají pravidelně už několik let. Záleží pak už jen na vás, pro jaký se rozhodnete. Na výběr je jich totiž hned několik. Na některých se nebudete ani červenat, protože jediné, co uvidíte, je spoře oděná obsluha za barem.

Nahé předtančení

Na druhou stranu jsou i takové, které mohou až pobuřovat. Místo tradičních tanečních vystoupení se totiž můžete podívat na několik striptýzů. Nemusíte se bát, že by dámy nebo naopak pánové strádali. Bývá pravidlem, že k vidění je jak dámský, tak i pánský striptýz.

Dále záleží na agentuře, která program zajišťuje. Někdy jste pouhými diváky, ale mnohdy striptér tančí přímo v publiku a vybírá si dobrovolníky, aby mu u představení asistovali. Velmi oblíbeným programem bývají různé variace lesbi show. Někdy jdou pořadatelé ještě dál a jako půlnoční překvapení je na programu real show. Už podle názvu si asi každý domyslí, o jaké představení se jedná.

Lechtivé výhry

Tím však zábava nekončí. Většinou se totiž celý stůl baví u toho, jaké skvosty vyhrajete v tombole. Zde totiž organizátoři popouští uzdu všem fantaziím a vyhrát můžete nafukovací pannu, vibrátory a spoustu dalších lechtivých pomůcek, knih nebo poukazů do sexshopu.

Jestli jste na žádném erotickém plese ještě nebyli, určitě některý vyzkoušejte. Zkuste se optat známých nebo zagooglit a najít takový, který by vám vyhovoval. A rozhodně neváhejte, tyto plesy totiž patří k těm nejoblíbenějším a vstupenky jsou často vyprodané za pár hodin. Romantické nálady odložte na jindy a vyrazte s manželkou nebo přítelem za trochu jinou zábavou.

Sdílet

facebook twitter google+ linkedin email