Erekce do každé rodiny

2 min. čtení
shutterstock_410437837

Díváte se někdy na televizi? Výborně. Pak jste si určitě všimli kadence reklamy na přípravky na erekci. Je neuvěřitelná! Krásky se silikonovými ňadry, lascivně šmátrající do poklopce svého šéfa se slovy „mužem hned“ (mimochodem, chtěla bych poznat člověka, co se živí vymýšlením takových reklamních sloganů), pan doktor Radim Uzel, který radí jak si po požití instantního vzrušovadla zaskotačit jako zamlada.

V reklamách pak bez výjimky vystupují velmi přitažlivé dívky, se kterými by drtivá většina mužů žádné přípravky na erekci nepotřebovala. Daleko důvěryhodněji by celá kampaň vyzněla, kdyby v ní hrály stokilové maminy v teplákách a s natáčkami ve vlasech.

Reklamy slibují stejnou pohádku stále dokola jako zaseklá gramofonová deska. Pokud jste snad kdykoliv zapochybovali o kvalitě erekce vaší nebo erekce vašeho partnera, po spolknutí zázračné pilulky bude vše zase jako tu památnou vášnivou noc po prvním rande, kdy jste druhý den sotva chodili.

Důkazem budiž vysoce autentické komentáře uživatelů pilulek na stránkách výrobce. „Díky prášku XYZ můžu penisem louskat ořechy – Vasil, věk 45 let“, „XYZ opravdu funguje! Můj sexuální život je o MOC lepší. A hrátky se ženou jsou daleko zábavnější – hýká ještě teď, děkuju za tenhle výrobek! :-) Kuba, věk 71 let“, „XYZ opravdu pomáhá, stojí jako za mlada! Michal, věk 91 let“.

Podle množství reklam na pilulky, co se po nich postaví (minimálně sebevědomí), to vypadá, že výrobci našli podobně úrodnou půdu jako výrobci koktejlů a prášků na hubnutí, po kterých údajně i přes konzumaci smažených brambůrek a hamburgerů budou ženy vypadat jako modelky spodního prádla.

Prokrvení penisu má prostě pro muže podobný symbolický význam jako pro ženy štíhlý vosí pas. Jinak přece není možné, aby mužům při téměř každém fotbalovém utkání v televizi mezi góly Messiho a Ronalda stále někdo vnucoval, jak nutně prášky na erekci potřebují.

A ani co se týče ceny, si erektilní pilulky se zázraky na hubnutí nezadají. Cena kolem pětistovky za osm prášků, z toho se opravdu postaví nejedna šrajtofle do pozoru.

Sdílet

facebook twitter google+ linkedin email