alibi

Když jsem nedávno četla v jednom nejmenovaném magazínu zpověď ženy, jež se živí tím, že se pokouší svést přítele či manžela žen, které si u ní tuto službu zaplatily, nevěřila jsem svým očím. Ale vody internetu jsou hluboké a neprobádané a mnohdy skrývají opravdu zajímavé věci.

Protože mě toto téma opravdu zaujalo, brouzdala jsem po síti dál. Zjistila jsem, že nabídka v této sféře je mnohem bohatší, než bych si byla ochotná připustit. Můžete si totiž prostřednictvím jedné české agentury zakoupit alibi, pokud si chcete užívat se svou milenkou či milencem. Ale objednat si lze i službu, jež vám má pomoci se rozejít v případě, kdy si na to netroufáte. Dokonce si pak vyberete, zda rozchod proběhne formou osobního rozhovoru, či po telefonu.

Další z pestré nabídky služeb je například rozvraceč, který pomůže rozeštvat váš vztah, anebo třeba odloudit milence vaší ženy či muže. Jako dezert si pak k tomuto meníčku dopřejte třeba test, v němž zjistíte, jestli by vás partner podvedl, pokud by se ho nějaká ženština pokusila svést. Nejčastěji se to prý dělá před svatbou, případně pokud má dotyčná nějaké podezření či špatné zkušenosti z předchozích vztahů. Důvěřuj, ale prověřuj…

Poptávka vytváří nabídku

Kroutíte hlavou a napadá vás, že živit se takovýmto podnikáním mohou jen lidé bez skrupulí a svědomí? Jak se ale říká, poptávka vytváří nabídku. Tyto agentury fungují i v jiných zemích a v západním světě je to prý již něco zcela běžného. V Evropě první takovéto agentury začaly fungovat v Německu a ve Francii. A vzhledem k tomu, že se nejen té tuzemské, ale i těm zahraničním daří velmi dobře, je zřejmé, že zákazníků mají více než dost. Ředitel té české dokonce v jednom rozhovoru tvrdil, že zaměstnává více než 250 lidí. To už je slušný byznys.

Nastavme si zrcadlo

Po prostudování několika rozhovorů, recenzí služeb a dalších referencí jsem zjistila, že je to docela zajímavá a cenná sonda do fungování partnerských vztahů. Třeba jsem se dozvěděla, že test věrnosti si objednávají výlučně jen ženy, které jsou i většinovou klientelou této agentury. Kdo by to byl řekl, že? Muži si pak zase spíše říkají o pomoc při rozchodech, protože to je něco, do čeho se jim vůbec nechce. Velmi oblíbenou službou je i zmiňovaný rozvraceč vztahů a samozřejmě vytváření alibi. Zákazníci se formují ze všech společenských vrstev a peníze v tomto případě příliš nerozhodují. Podle ředitele agentury je důvod, proč se lidé uchylují k řešení krizové situace pomocí třetí osoby, především ten, že partneři spolu přestali komunikovat. Prostě spolu nemluví…

Připravte si peněženku

Jak se dá očekávat, služby podobných agentur nebývají zrovna levné. V případě, kdy byste chtěli něco z široké nabídky zkusit, počítejte s částkami, jež se pohybují v desetitisících. Cena se vždy odvíjí od náročnosti úkolu. Tím může být například odlákání záletné manželky od milence, který disponuje o hodně větším kontem, než je tomu u manžela. A to je zapeklitá úloha, jež vyžaduje hodně plánování, času a snahy daného aktéra, který má úkol na starost. Úspěšnost se ale pohybuje až kolem 75 %!

Služby této agentury nemusíte však jen využít, můžete se ocitnout i na druhé straně „barikády“. Agentura totiž stále hledá nové lidi. Pro někoho to může být dobrý přivýdělek, pro někoho dobrodružství a adrenalin, který mu v životě scházel.

A já jen doufám, že mého přítele třeba někdy nenapadne služeb této agentury využít…популярные телефоны 2017 годалитая сковородасмартфоны в металлическом корпусе купить

Sdílet

facebook twitter google+ linkedin email