7 tipů, jak přečkat rozvod Brada Pitta a Angeliny Jolie

3 min. čtení
Twocoms / Shutterstock.com

Brad s Angelinou se rozvádějí! Konec slavného hollywoodského páru. Nechutné detaily ze života Brangeliny! Obdobné titulky novinových článků ve všech světových jazycích na mě vyskakovaly jako pominuté, zrovna když jsem byl u přátel v zahraničí. Celý svět byl šokován zprávou o tom, že Brad Pitt a Angelina Jolie – nejslavnější dvojice na zemi hned po Williamovi a Kate – se rozvádějí. A skalní fanoušci hvězdného páru budou mít teď napilno.

Zprvu je třeba říct, že rozvod je smutná a nepříjemná věc, ať už se týká slavných herců, či nikoli. Pro ty z vás, kdo považujete Brada s Angelinou za svůj vzor – a že znám dost takových párů, které se k nim připodobňují, nebo spíš připodobňovaly –, tu máme návod, jak krizi přečkat:

  1. Navštivte urychleně Musée Grévin.

V útrobách slavných galerií Musée Grévin naleznete figuríny Brada s Angelinou zatím stále vedle sebe. To se však brzy změní a vedení Grévinu jistě postaví každou ze soch na opačnou stranu muzea. Doporučujeme vám, pokud chcete ty dva ještě vidět spolu, vyrazit do pražského Grévinu, a to co nejrychleji. Pro skutečného fanouška Brangeliny je vstupné v hodnotě tří set korun jako nic, ne?

  1. Pusťte si filmy Pan a paní Smithovi a U moře.

A víte proč? Jsou to totiž jediné dva filmy, ve kterých si Brad s Angelinou zahráli manžele. Sice jde o dva úplně odlišné snímky – ten první je akční komedie, druhý skličující psychologické drama –, ale časem o nich budou fanoušci Brangeliny s nostalgickým pohledem do prázdna říkat: „Boží filmy. Jo, to byli ti dva ještě spolu.“

  1. Předplaťte si všechny bulvární noviny a časopisy.

Zatímco si budete otírat z tváří slzy po zhlédnutí dojemného snímku U moře, na internetu si můžete objednat předplatné všech bulvárních novin a časopisů. Věřte tomu, že články o Brangelině – plné starých křivdšpinavostí – budou teď na denním pořádku a uspokojí vaše tužby nahlédnout do soukromí obou herců.

  1. Nechoďte na Twitter a na stránky Jennifer Anistonové.

Je to k nevíře, ale nejvíce se ve spojitosti s rozvodem Brada Pitta a Angeliny Jolie skloňuje jméno herečky Jennifer Anistonové. To právě jí přebrala Angelina před lety partnera, na což mnozí moralisté dodnes nezapomněli. Takže pokud jste fanoušky Brangeliny, vyhýbejte se Twitterovému účtu a oficiálním stránkám bývalé paní Pittové. Pohled na její tvář by vám mohl způsobit nevolnost! Raději se obloukem vyhněte i stránkám Gwyneth Paltrowové či Juliette Lewisové. Jen pro jistotu!

  1. Najděte si obětního beránka.

Na někoho se vina zkrátka svalit musí. Dobře vám v tomto ohledu poslouží – samozřejmě kromě Brada – třeba francouzská diva Marion Cotillardová, která za rozpadem manželství údajně stojí. Případně můžete z toho všeho obvinit i Jennifer Anistonovou. Zoufalá doba si žádá zoufalé činy a každého jistě napadlo, že má tato herečka v zásuvce nočního stolku vúdú panenku s fotografií Angeliny, nebo ne?

  1. Pokud jste na straně Angeliny Jolie, zhlédněte film Trója.

Důvod je prostý. Brad Pitt v tomto snímku nepůsobí jako největší sympaťák a na konci to pořádně schytá. Všechny milovníky Angeliny Jolie pohled na trpícího cizoložníka zajisté potěší.

  1. Pokud jste na straně Brada Pitta, raději o tom mlčte.

A to je, myslím, rada nad zlato. Brad je totiž posledních pár dní v médiích označován za alkoholika, mizerného otceopovrženíhodného nevěrníka. Takže pokud zůstáváte i přese všechno jeho příznivcem, raději se s tím nikde nechlubte. Nebo jen v přítomnosti svého bodyguarda.

Zdroj foto: Twocoms / Shutterstock.com

Sdílet

facebook twitter google+ linkedin email